IVT Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla představují moderní, snadný a rychlý způsob jak ušetřit více než  50 % nákladů na provoz vaší domácnosti a přitom chránit životní prostředí. Více zde...

IVT Tepelná čerpadla

Jak se v létě zchladit? S IVT!

Jak se v létě zchladit? S IVT!
... dobrá zpráva je, že to jde jednoduše prostřednictvím tepelných čerpadel, a ještě lepší zpráva je, že díky aktuálním programům na podporu obnovitelných zdrojů energie je možné získat na vytápění i chlazení nemalou dotaci.

Jediná technologie, která nabízí v jednom zařízení vytápění a chlazení domova, a zároveň je podporována v rámci tzv. kotlíkových dotací, jsou tepelná čerpadla. Ta už z principu fungování zajistí doma tepelnou pohodu bez ohledu na to, zda je zrovna venku pod nulou nebo tropické vedro. Ta nejkvalitnější tepelná čerpadla, například od švédské společnosti IVT, nabízejí funkci chlazení už v základní ceně. Prostě nastavíte požadovanou teplotu, a tepelné čerpadlo se o vše postará. Pokud plánujete stavbu nového domu, případně rekonstrukci stávajícího otopného systému ve vašem domě právě třeba v souvislosti s kotlíkovými dotacemi, je tepelné čerpadlo ideální volba.

                                                                                                Více se dočtete v odkazu níže.                                                                               Chlazení s tepelnými čerpadly IVT.