IVT Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla představují moderní, snadný a rychlý způsob jak ušetřit více než  50 % nákladů na provoz vaší domácnosti a přitom chránit životní prostředí. Více zde...

IVT Tepelná čerpadla

Obří sklad tepelných čerpadel IVT

 Obří sklad tepelných čerpadel IVT
Prodlužování dodacích termínů nejžádanějších tepelných čerpadel je nepříjemným průvodním jevem zvýšeného zájmu o tuto technologii v České republice i v ostatních evropských státech.

Zastoupení IVT pro Českou republiku proto ve velkém předstihu investovalo do vytvoření dostatečných skladových zásob a již v březnu objednalo dodávky tepelných čerpadel pro podzimní sezonu.

 „Vycházíme tím vstříc především zájemcům o kotlíkové dotace, kteří s objednáním vyčkávají na přidělení dotace a mají pak omezený čas na instalaci tepelného čerpadla,“ říká ředitel společnosti IVT Ing. Jakub Kirchner a dodává: „Již v loňském roce mnozí naši konkurenti nestíhali dodávat tepelná čerpadla zákazníkům včas a tato situace se opakuje i v letošním roce.
Naopak IVT má pro následující dva měsíce připraveno na skladě k expedici skoro 500 tepelných čerpadel a jsme tak schopni na požadavky trhu velmi pružně reagovat.
Přesto doporučuji objednat si tepelné čerpadlo IVT co nejdříve,
                                                                     protože mnohdy expedujeme na stavby i 25 tepelných čerpadel denně a ani naše obří zásoba tak
                                                                   není nevyčerpatelná.“

                                                                    Zdroj informací 
                                                              http://www.cerpadla-ivt.cz/cz/28.obri-sklad-tepelnych-cerpadel-ivt