O nás

Společnost CUPROTERMOS ZLÍN byla založena v roce 1993. Od roku 2001 se úzce specializuje na provádění vodoinstalatérských a topenářských prací v mědi.

O nás

Obří sklad tepelných čerpadel IVT

 Obří sklad tepelných čerpadel IVT
Prodlužování dodacích termínů nejžádanějších tepelných čerpadel je nepříjemným průvodním jevem zvýšeného zájmu o tuto technologii v České republice i v ostatních evropských státech.

Zastoupení IVT pro Českou republiku proto ve velkém předstihu investovalo do vytvoření dostatečných skladových zásob a již v březnu objednalo dodávky tepelných čerpadel pro podzimní sezonu.

 „Vycházíme tím vstříc především zájemcům o kotlíkové dotace, kteří s objednáním vyčkávají na přidělení dotace a mají pak omezený čas na instalaci tepelného čerpadla,“ říká ředitel společnosti IVT Ing. Jakub Kirchner a dodává: „Již v loňském roce mnozí naši konkurenti nestíhali dodávat tepelná čerpadla zákazníkům včas a tato situace se opakuje i v letošním roce.
Naopak IVT má pro následující dva měsíce připraveno na skladě k expedici skoro 500 tepelných čerpadel a jsme tak schopni na požadavky trhu velmi pružně reagovat.
Přesto doporučuji objednat si tepelné čerpadlo IVT co nejdříve,
                                                                     protože mnohdy expedujeme na stavby i 25 tepelných čerpadel denně a ani naše obří zásoba tak
                                                                   není nevyčerpatelná.“

                                                                    Zdroj informací 
                                                              http://www.cerpadla-ivt.cz/cz/28.obri-sklad-tepelnych-cerpadel-ivt